Tel: Basingstoke 01256 327273

Members Only

Snooker, Pool, Darts & Entertainment Club

Click Here for Saturday Night Entertainment

Football

SAT 28TH SEPTEMBER

 

Everton 17:30 Manchester City

Premier League, Sky Sports Premier League (17:00), Sky Sports Main Event (17:00)

SUN 29TH SEPTEMBER

 

Leicester City 16:30 Newcastle United

Premier League, Sky Sports Main Event (16:00), Sky Sports Premier League (16:00)

MON 30TH SEPTEMBER

 

Manchester United 20:00 Arsenal

Premier League, Sky Sports Premier League (19:00), Sky Sports Main Event (19:00)

SAT 5TH OCTOBER

 

West Ham United 17:30 Crystal Palace

Premier League, Sky Sports Main Event (17:00), Sky Sports Premier League (17:00)

SUN 6TH OCTOBER

 

Southampton 14:00 Chelsea

Premier League, Sky Sports Premier League (13:00), Sky Sports Main Event (14:00)

Newcastle United 16:30 Manchester United

Premier League, Sky Sports Premier League (16:00), Sky Sports Main Event (16:00)

SAT 19TH OCTOBER

 

Crystal Palace 17:30 Manchester City

Premier League, Sky Sports Premier League (17:00)

SUN 20TH OCTOBER

 

Manchester United 16:30 Liverpool

Premier League, Sky Sports Premier League (16:00)

MON 21ST OCTOBER

 

Sheffield United 20:00 Arsenal

Premier League, Sky Sports Premier League (20:00)

FRI 25TH OCTOBER

 

Southampton 20:00 Leicester City

Premier League, Sky Sports Premier League (20:00)

SAT 26TH OCTOBER

 

Burnley 17:30 Chelsea

Premier League, Sky Sports Premier League (17:30)

SUN 27TH OCTOBER

 

Newcastle United 14:00 Wolverhampton Wanderers

Premier League, Sky Sports Premier League (14:00)

Liverpool 16:30 Tottenham Hotspur

Premier League, Sky Sports Premier League (16:30)

SAT 2ND NOVEMBER

 

Watford 17:30 Chelsea

Premier League, Sky Sports Premier League (16:30)

SUN 3RD NOVEMBER

 

Crystal Palace 14:00 Leicester City

Premier League, Sky Sports Premier League (13:00)

Everton 16:30 Tottenham Hotspur

Premier League, Sky Sports Premier League (15:30)

FRI 8TH NOVEMBER

 

Norwich City 20:00 Watford

Premier League, Sky Sports Premier League (19:00)

SAT 9TH NOVEMBER

 

Leicester City 17:30 Arsenal

Premier League, Sky Sports Premier League (16:30)

SUN 10TH NOVEMBER

 

Wolverhampton Wanderers 14:00 Aston Villa

Premier League, Sky Sports Premier League (13:00)

Liverpool 16:30 Manchester City

Premier League, Sky Sports Premier League (15:30)

SAT 23RD NOVEMBER

 

Manchester City 17:30 Chelsea

Premier League, Sky Sports Premier League (16:30)

SUN 24TH NOVEMBER

 

Sheffield United 16:30 Manchester United

Premier League, Sky Sports Premier League (15:30)

MON 25TH NOVEMBER

 

Aston Villa 20:00 Newcastle United

Premier League, Sky Sports Premier League (19:00)

SAT 30TH NOVEMBER

 

Southampton 17:30 Watford

Premier League, Sky Sports Premier League (16:30)

SUN 1ST DECEMBER

 

Norwich City 14:00 Arsenal

Premier League, Sky Sports Premier League (13:00)

Leicester City 16:30 Everton

Premier League, Sky Sports Premier League (15:30)

Friday 27 September 2019

Navy @ Memphis

 

1:00 AM

Duke @ Virginia Tech

NCAA

Friday 27 September 2019

Duke @ Virginia Tech

 

12:00 PM

 

 

Leicester Tigers v Exeter Chiefs

PREMIERSHIP CUP

Friday 27 September 2019

Leicester Tigers v Exeter Chiefs

 

7:30 PM

Saturday 28 September 2019

Arizona State @ California

NCAA

Saturday 28 September 2019

Arizona State @ California

 

3:30 AM

Sheffield United v Liverpool

PREMIER LEAGUE

Saturday 28 September 2019

Sheffield United v Liverpool

 

12:30 PM

Hibernian v Celtic

LADBROKES SCOTTISH PREMIERSHIP

Saturday 28 September 2019

Hibernian v Celtic

 

12:30 PM

Dover Athletic v Halifax Town

VANARAMA NATIONAL LEAGUE

Saturday 28 September 2019

Dover Athletic v Halifax Town

 

5:20 PM

Nice v Lille

LIGUE 1

Saturday 28 September 2019

Nice v Lille

 

6:00 PM

Edmonton @ Ottawa

NCAA

Saturday 28 September 2019

Edmonton @ Ottawa

 

8:00 PM

Sunday 29 September 2019

Strasbourg v Montpellier

LIGUE 1

Sunday 29 September 2019

Strasbourg v Montpellier

 

1:45 PM

West Ham United v Tottenham

FA WOMEN’S SUPER LEAGUE

Sunday 29 September 2019

West Ham United v Tottenham

 

2:15 PM

Nimes v Saint-Etienne

LIGUE 1

Sunday 29 September 2019

Nimes v Saint-Etienne

 

4:00 PM

Marseille v Rennes

LIGUE 1

Sunday 29 September 2019

Marseille v Rennes

 

7:45 PM

Tuesday 1 October 2019

Real Madrid v Club Brugge

UEFA CHAMPIONS LEAGUE

Tuesday 1 October 2019

Real Madrid v Club Brugge

 

5:55 PM

Manchester City v Dinamo Zagreb

UEFA CHAMPIONS LEAGUE

Tuesday 1 October 2019

Manchester City v Dinamo Zagreb

 

8:00 PM

Tottenham Hotspur v FC Bayern München

UEFA CHAMPIONS LEAGUE

Tuesday 1 October 2019

Tottenham Hotspur v FC Bayern München

 

8:00 PM

Atalanta v Shakhtar Donetsk

UEFA CHAMPIONS LEAGUE

Tuesday 1 October 2019

Atalanta v Shakhtar Donetsk

 

8:00 PM

Crvena Zvezda v Olympiakos

UEFA CHAMPIONS LEAGUE

Tuesday 1 October 2019

Crvena Zvezda v Olympiakos

 

8:00 PM

Galatasaray v Paris Saint-Germain

UEFA CHAMPIONS LEAGUE

Tuesday 1 October 2019

Galatasaray v Paris Saint-Germain

 

8:00 PM

Juventus v Bayer 04 Leverkusen

UEFA CHAMPIONS LEAGUE

Tuesday 1 October 2019

Juventus v Bayer 04 Leverkusen

 

8:00 PM

Lokomotiv Moscow v Atlético de Madrid

UEFA CHAMPIONS LEAGUE

Tuesday 1 October 2019

Lokomotiv Moscow v Atlético de Madrid

 

8:00 PM

Wednesday 2 October 2019

Lille v Chelsea

UEFA CHAMPIONS LEAGUE

Wednesday 2 October 2019

Lille v Chelsea

 

8:00 PM

Liverpool v FC Red Bull Salzburg

UEFA CHAMPIONS LEAGUE

Wednesday 2 October 2019

Liverpool v FC Red Bull Salzburg

 

8:00 PM

KRC Genk v Napoli

UEFA CHAMPIONS LEAGUE

Wednesday 2 October 2019

KRC Genk v Napoli

 

8:00 PM

Slavia Prague v Borussia Dortmund

UEFA CHAMPIONS LEAGUE

Wednesday 2 October 2019

Slavia Prague v Borussia Dortmund

 

8:00 PM

Barcelona v Internazionale

UEFA CHAMPIONS LEAGUE

Wednesday 2 October 2019

Barcelona v Internazionale

 

8:00 PM

RB Leipzig v Lyon

UEFA CHAMPIONS LEAGUE

Wednesday 2 October 2019

RB Leipzig v Lyon

 

8:00 PM

Valencia CF v Ajax

UEFA CHAMPIONS LEAGUE

Wednesday 2 October 2019

Valencia CF v Ajax

 

8:00 PM

Thursday 3 October 2019

AZ v Manchester United

UEFA EUROPA LEAGUE

Thursday 3 October 2019

AZ v Manchester United

 

5:55 PM

Young Boys v Rangers

UEFA EUROPA LEAGUE

Thursday 3 October 2019

Young Boys v Rangers

 

5:55 PM

Arsenal v Standard Liège

UEFA EUROPA LEAGUE

Thursday 3 October 2019

Arsenal v Standard Liège

 

5:55 PM

FC Astana v Partizan Belgrade

UEFA EUROPA LEAGUE

Thursday 3 October 2019

FC Astana v Partizan Belgrade

 

5:55 PM

CSKA Moscow v Espanyol

UEFA EUROPA LEAGUE

Thursday 3 October 2019

CSKA Moscow v Espanyol

 

5:55 PM

Ferencvárosi TC v Ludogorets Razgrad

UEFA EUROPA LEAGUE

Thursday 3 October 2019

Ferencvárosi TC v Ludogorets Razgrad

 

5:55 PM

Feyenoord v FC Porto

UEFA EUROPA LEAGUE

Thursday 3 October 2019

Feyenoord v FC Porto

 

5:55 PM

RZ Pellets WAC v Roma

UEFA EUROPA LEAGUE

Thursday 3 October 2019

RZ Pellets WAC v Roma

 

5:55 PM

Sporting Braga v Slovan Bratislava

UEFA EUROPA LEAGUE

Thursday 3 October 2019

Sporting Braga v Slovan Bratislava

 

5:55 PM

St Etienne v VfL Wolfsburg

UEFA EUROPA LEAGUE

Thursday 3 October 2019

St Etienne v VfL Wolfsburg

 

5:55 PM

Celtic v CFR Cluj

UEFA EUROPA LEAGUE

Thursday 3 October 2019

Celtic v CFR Cluj

 

8:00 PM

F91 Dudelange v FK Qarabag

UEFA EUROPA LEAGUE

Thursday 3 October 2019

F91 Dudelange v FK Qarabag

 

8:00 PM

Lazio v Rennes

UEFA EUROPA LEAGUE

Thursday 3 October 2019

Lazio v Rennes

 

8:00 PM

Sporting CP v LASK

UEFA EUROPA LEAGUE

Thursday 3 October 2019

Sporting CP v LASK

 

8:00 PM

Sevilla v APOEL Nicosia

UEFA EUROPA LEAGUE

Thursday 3 October 2019

Sevilla v APOEL Nicosia

 

8:00 PM

Friday 4 October 2019

Worcester Warriors v Exeter Chiefs

PREMIERSHIP CUP

Friday 4 October 2019

Worcester Warriors v Exeter Chiefs

 

7:30 PM

Saturday 5 October 2019

Brighton v Tottenham

PREMIER LEAGUE

Saturday 5 October 2019

Brighton v Tottenham

 

12:30 PM

Harrogate Town v Ebbsfleet United

VANARAMA NATIONAL LEAGUE

Saturday 5 October 2019

Harrogate Town v Ebbsfleet United

 

5:00 PM

Sunday 6 October 2019

Northampton Saints v Saracens

PREMIERSHIP CUP

Sunday 6 October 2019

Northampton Saints v Saracens

 

2:45 PM

Wednesday 9 October 2019

Stockport County v Hartlepool United

VANARAMA NATIONAL LEAGUE

Wednesday 9 October 2019

Stockport County v Hartlepool United

 

7:30 PM

Friday 11 October 2019

Gloucester v Bath

PREMIERSHIP CUP

Friday 11 October 2019

Gloucester v Bath

 

7:30 PM

Saturday 12 October 2019

Wrexham v Chesterfield

VANARAMA NATIONAL LEAGUE

Saturday 12 October 2019

Wrexham v Chesterfield

 

 

2:00 AM

Friday 18 October 2019

Bristol Bears v Bath Rugby

GALLAGHER PREMIERSHIP RUGBY

Friday 18 October 2019

Bristol Bears v Bath Rugby

 

7:00 PM

Saturday 19 October 2019

Everton v West Ham United

PREMIER LEAGUE

Saturday 19 October 2019

Everton v West Ham United

 

12:30 PM

Sunday 20 October 2019

Hearts v Rangers

LADBROKES SCOTTISH PREMIERSHIP

Sunday 20 October 2019

Hearts v Rangers

 

12:15 PM

Wasps v London Irish

GALLAGHER PREMIERSHIP RUGBY

Sunday 20 October 2019

Wasps v London Irish

 

2:30 PM

Friday 25 October 2019

Bath Rugby v Exeter Chiefs

GALLAGHER PREMIERSHIP RUGBY

Friday 25 October 2019

Bath Rugby v Exeter Chiefs

 

7:00 PM

Saturday 26 October 2019

Manchester City v Aston Villa

PREMIER LEAGUE

Saturday 26 October 2019

Manchester City v Aston Villa

 

12:30 PM

Sunday 27 October 2019

Aberdeen v Celtic

LADBROKES SCOTTISH PREMIERSHIP

Sunday 27 October 2019

Aberdeen v Celtic

 

12:15 PM

Leicester Tigers v Saracens

GALLAGHER PREMIERSHIP RUGBY

Sunday 27 October 2019

Leicester Tigers v Saracens

 

2:30 PM

Monday 28 October 2019

Northampton Saints v Wasps

PREMIERSHIP CUP

Monday 28 October 2019

Northampton Saints v Wasps

 

2:45 PM

Wednesday 30 October 2019

Ross County v Rangers

LADBROKES SCOTTISH PREMIERSHIP

Wednesday 30 October 2019

Ross County v Rangers

Copyright 2015 Regentwel Entertainment Ltd